Alışveriş kartı

Üyelik

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

İletişim +905377003129

Uygun Fiyatlı Favori Makyaj Ürünlerim

1- Golden Rose Deep Black Volume Maskara: Yazısını daha önce yazmıştım. Çok memnunum gerçekten. Fiyatı da 10 lira civarı.
2- Maybelline Affinitone Fondöten: Benim cildimde işe yarayan 3-5 fondötenden biri. Kapatıcılığını çok beğeniyorum. Fiyatı da 10-15 liraydı.
3- Alterra Ruj – 06 Coral: Çok tatlı bir renk, incecik bir ruj olması da sürerken kolaylık sağlıyor. Ancak sıcak hava nedeniyle ruj eridi ve kırıldı :S Fiyatı da 8-10 liraydı.
4- Deborah Il Rossetto Ruj – No.800: Sanırım çekinmeden sürebildiğim tek kırmızı rujum. Çok, çok kaliteli bir ruj. Rengi, kokusu muhteşem. Cart bir kırmızı da değil, tam kararında. 10 lira civarıydı bu da.
5- Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick No.42: Bunun da yazısını yazmıştım. Çok severek kullanıyorum. Fiyatı 6-7 lira idi.
6- Golden Rose Lipstick No.54: Nude’un biraz koyusu, çok doğal bir renk. Bunu da çok seviyorum. 10-11 lira idi fiyatı.
7- Avon Deep Purple Far: Aslında sırf ismi için bile sevilir 🙂 Favori farlarımdan biri, zira aplikatörü far sürmeyi kolaylaştırıyor, oraya buraya bulaşırmanızı önlüyor. Çok pratik. Başka renklerini de alacağım ama indirime girmesini bekliyorum 🙂 9-10 liraya almıştım.
8- Golden Rose Dipliner: Sürümü kolay, kalıcılığı iyi. Akmıyor, bulaşmıyor. Bir yolculuğa çıkacaksam makyaj çantamdan eksik etmiyorum. 8-9 lira.
9- Rival de Loop Eye Shadow Base: Bu ürün göz makyajına bakışımı değiştirdi resmen! Bayılarak kullanıyorum! Yumuşacık bir yapısı var, göz kapağında hemen dağılıyor, göz makyajımın kalıcılığını arttırıyor ve farların rengini daha güzel yansıtıyor. Bu ürün olmadan makyaj yapamam artık 🙂 Çok da bereketli bir ürün veeee yalnızca 6 liraya almıştım!
10- Golden Rose Pressed Powder: Bu pudrayı çok seviyorum. Kapatıcılığı çok iyi ve sürdükten sonra cildimi porselen gibi yapıyor 🙂 Yazısı yakında blog’da olacak. 19-20 liraydı fiyatı.
11- Alterra Kajal Eyeliner – Green 03: Alterra’nın makyaj ürünlerini çok seviyorum, bu da favorim. Sürümü yumuşacık, hem de benzerlerine kıyasla daha doğal bir ürün olduğu için içim rahat bir şekilde sürüyorum 🙂 Bitirebildiğim ilk göz kalemlerinden biri olacak sanırım. 5-10 lira arası bir şeydi fiyatı da.
12- Avon Glimmerstick Diamonds – Sugar Plum: Işıl ışıl parlamasını, kolay sürülmesini, kalıcılığını çok seviyorum. Alterra’nın yeşil kalemi mi yoksa bu mu önce bitecek, göreceğiz 🙂 9-10 liraydı fiyatı da.

Favori ürünlerimden uygun fiyatlı olanlar bunlar. Yazarken farkettim, çoğu da Golden Rose’muş 🙂 
Ben de bu mim’i Cadı’nın Kozmetik Kazanı‘na ve Bir İkizlerin Günlüğü‘ne gönderiyorum! 🙂

Bir cevap yazın
Ücretsiz Gönderim

200 ₺ Üzeri Ücretsiz Gönderim

Kolay İade

15 Gün İçinde İade Garantisi

Geri Ödeme Garantisi

Tüm Ürünler'de 7 Günlük İade Garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

Kapıda Ödeme / Havale Ödeme