Alışveriş kartı

Üyelik

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

İletişim +905377003129

The Balm Mary-Lou Manizer Aydınlatıcı

Haftanın son gününden Merhaba fıstıklarrr

   Nasılsınız bakalım?Haftanın son iş gününde keyifler nasıl?Beni soracak olursanız eh işte idare ediyoruz.Benim minik,yaramaz öğrencilerimle başım biraz dertte.Yaramazlar ders çalışmak dışında her şeyin peşindeler maşallahh:)

   Neyse efendimm bugünkü konumuza geri dönecek olursak hazır Gratis ve Watsonslarda yılbaşı indirimleri hazır yaklaşıyorken ben de alabileceğiniz güzel bir ürünü tanıtayım dedim.

Evet aslında herkesin bayılarak kullandığı The Balm ın highlighterı.Şimdi bilmeyenler varsa highlighter nedir?Türkçesi aydınlatıcı olan bu ürün yüzünüzde öne çıkarmak istediğiniz yüksek bölgelere veya daha yüksek göstermek istediğiniz yerlere sürüyorsunuz.Elmacık kemiklerinin üstüne,kaş altına,burun üstüne,göz pınarlarına bir de dudaklarınızı dolgun göstermek istiyorsanız dudak üstüne de uygulayabilirsiniz.Aslında sınırlandırmak gerekmiyor far olarak da kullanabilirsiniz.Aslında çok amaçlı bir ürün kendileri.

Gördüğünüz gibi ürünün rengi şampanya.Tabiki bu ürünü sürdüğünüzde şampanya rengi elde etmiyorsunuz.Bunun yerine çok mu çok doğal bir ışıltıya sahip oluyorsunuz.

Ürünü iste yelpaze fırçayla,ister açılı bir fırçayla isterseniz parmaklarınızla uygulayabilirsiniz.Orası da size kalmış.

Sınırlı gün ışığında oldukça başarılı fotoğrafladığımı düşünüyorum.Çok çok doğal duruyor.Hem de daha sağlıklı bir cilt görünümü elde ediyorsunuz.Özellikle beyaz tenlilerin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün.
Eeeee hazır indirim günleri kapıdayken neden siz de bu ürüne bir şans vermeyesiniz ki?Bu arada The Balm ürünleri Ucuza Size sunmaktayız.

Bir cevap yazın
Ücretsiz Gönderim

200 ₺ Üzeri Ücretsiz Gönderim

Kolay İade

15 Gün İçinde İade Garantisi

Geri Ödeme Garantisi

Tüm Ürünler'de 7 Günlük İade Garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

Kapıda Ödeme / Havale Ödeme