Alışveriş kartı

Üyelik

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

İletişim +905377003129

SAÇ BAKIM MASKESİ

Merhaba güzellikler,Kozmetik marketlerde güzel bayram indirimleri başlamışken bende bu indirimde alabileceğiniz bir saç bakım maskesi yazmak istedim.Uzun zamandır bana en çok sorulan soru yazın denizden ve güneşten kuruyan, yıpranan saçlarımızı nasıl toparlayabiliriz? oldu.Benimde saçım güneşten ve havuzdan çok yıpranmıştı gerçekten ama bizim kuaför salonumuz olduğu için buradaki envai çeşit bakımdan sonuna kadar yararlandım ve saçlarımı kurtardım:)Ama sizler içinde kolay ulaşılabilir bir ürün deneyimlemek istedim.Daha önceki yazılarımda da yazdığım gibi saçıma saç kremi hiç kullanmıyorum. Ama haftada 3 kere maske yapıyorum.Bir sürü maske deneyimim oldu böylelikle.Son zamanlarda en memnun kaldığım saçımda etkisini anında hissettiğim maskem ise glıss total repair maske oldu.

Saçımı yıkıyorum sonra havluyla saçımın içindeki suyu tamamen alıyorum ama yine ıslak oluyor.Maskeyi elime alıp saç uçlarıma yediriyorum.Ne kadar ürün yeterli olacağını saç kendisi belirliyor zaten.Ürünü yedikçe sürüyorum ben bol bol sürüyorum :)Saç dibine değdirmediğim sürece ne kadar sürersem süreyim yağlanma olmaz.

Sonrasında saçımı bol su ile duruluyorum, tarıyorum ve kurutuyorum.Saçım çok kolay taranıyor, hissedilir şekilde saç uçlarındaki kuruluk yumuşuyor ve kırık görünümü azalıyor.

Öyle miss gibi kokusu falan yok ama rahatsız edicide değil.Ben 11 küsür tl ye aldım.Şuan Watsons ve Gratis de saç bakım ürünlerinde %40 oranında indirim var.

Bir cevap yazın
Ücretsiz Gönderim

200 ₺ Üzeri Ücretsiz Gönderim

Kolay İade

15 Gün İçinde İade Garantisi

Geri Ödeme Garantisi

Tüm Ürünler'de 7 Günlük İade Garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

Kapıda Ödeme / Havale Ödeme