Alışveriş kartı

Üyelik

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

İletişim +905377003129

Nars Fondöten Uzun Süreli Makyaj İçin

Son zamanlarda sık sık NARS ürünlerini tanıttığımı fark etmişsinizdir. NARS’ın öyle ürünleri var ki bir an önce sizinle paylaşmak istiyorum, çünkü cidden makyaj malzemelerinin demirbaşları olmaya adaylar. Belki de yıllardır size anlatacağım ürünlerden arıyorsunuzdur 🙂

Aydınlatıcılarla aranız nasıl? Eskiden hiç kullanma ihtiyacı duymadığım halde son zamanlarda gittikçe artan bir aydınlatıcı hayranlığım olduğunu söyleyebilirim. Birçok markanın likit, toz aydınlatıcılarını kullandım. Fakat son günlerde daha çarpıcı bir görünüm veren bir aydınlatıcı arayışına girdim ve NARS Fondöten likit aydınlatıcıyı aldım. NARS’ın en iddialı ve en çok satan aydınlatıcısı…

bu rengi sanırım sedefli beyaz olarak tanımlayabilirim. Oldukça ışıltılı yapısı sayesinde makyajınızda sağlıklı bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Tam da fotoğrafta gördüğünüz kadar minicik bir miktar tüm yüzde aydınlatılması gereken noktalar için yeterli oluyor.

Bu iddialı rengi sizi korkutmasın, daha homojen dağıtıldığında oldukça doğal bir görünüm sağlıyor…

Aydınlatıcıyı sürmeniz gereken noktalar; burun kemiğinin üzeri, üst dudak kıvrımının tam üzeri, elmacık kemiklerinin üzeri ve kaş kemiğinin hemen altı.

Fotoğrafta da görebileceğiniz gibi sonuç oldukça doğal ve sağlıklı bir görünüm.

NARS Fondöten aydınlatıcının fiyatı 80 tl, fakat oldukça az kullanılan bir ürün olduğu için çok uzun süre kullanabileceğinizi de düşünebilirsiniz.

NARS ürünlerini NARS veya www.bartinkozmetik.com.tr/ mağazalarında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın
Ücretsiz Gönderim

200 ₺ Üzeri Ücretsiz Gönderim

Kolay İade

15 Gün İçinde İade Garantisi

Geri Ödeme Garantisi

Tüm Ürünler'de 7 Günlük İade Garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

Kapıda Ödeme / Havale Ödeme