Alışveriş kartı

Üyelik

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

İletişim +905377003129

MT Sıvı Aydınlatıcı Yüzünüz Aydınlansın

Allahıııım ne kadar uzun süre olmuş yazmayalı ve ne kadar özlemişim 🙂 En son yazım 3 Şubat tarihli   eyvahlar olsun! Bu dönemde olanları kısaca özet geçiyorum; doğum yaptım ve Beren şu an 6 aylık! Demek oluyor ki artık yavaş yavaş bloğa dönme zamanı geldi 🙂 

Dönüşü de güzel bir ürünle yapmak istedim. Düzletiyorum bu ürüne güzel demek hafif kalır, şahane  bir ürünle dönüyorum. Yine maalesef ülkemizde olmayan Mt markasının “MT Sıvı Aydınlatıcı” isimli toz aydınlatıcısı. Peki nedir bu üründe bu kadar güzel olan? Sizi bilmem ama ben aydınlatıcıların sarı alt tonlu olmasını sevmiyorum, çok yapay duruyormuş gibi geliyor. Bu aydınlatıcı ise beyaz bir aydınlık veriyor. Fotoğrafta da görebilirsiniz zaten azıcık sürmek bile yeterli oluyor, çünkü rengini kolayca veriyor. Hatta biraz abartılı durduğunu düşünenler olabilir ama özellikle yazın ışıl ışıl, sağlıklı görünen cilt makyajını seviyorum.

MT Sıvı Aydınlatıcı Yüzünüz Aydınlansın

dediğim gibi bu ürün maalesef ülkemizde yok ama güvenilir şekilde satın alabileceğiniz instagram hesapları var, ben de “Orjinaliburada” hesabından aldım. Biraz pahalıya mal oluyor ama çok az kullanmak yeterli olduğundan evladiyelik olduğunu söyleyebilirim rahatlıkla. 

Muadili var mı diye merak edenlere, oldukça başarılı bir aydınlatıcı..

Bir cevap yazın
Ücretsiz Gönderim

200 ₺ Üzeri Ücretsiz Gönderim

Kolay İade

15 Gün İçinde İade Garantisi

Geri Ödeme Garantisi

Tüm Ürünler'de 7 Günlük İade Garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

Kapıda Ödeme / Havale Ödeme