Alışveriş kartı

Üyelik

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

İletişim +905377003129

Lekeli Ciltler İçin Altın Tüyolar

Yüzünüzü temizleyin ve güneş kremini kullanın!
Yüzünüzü özenle yıkamak ve güneş kremi sürmek ile yeterince beyazlama etkisi görebilirsiniz. Her gün güneş kremi uygulayarak UV ışınları engelleyip ve melaninin fazla üretimini önleyebilirsiniz. Cilt beyazlatmak için en temel cilt bakım rutinidir.

Melanin oluşumu azaltın!
Melanin canlanma-üretme-cilt yüzeyine çıkma gibi 3 aşamada görünmeye başlar. Her aşamaya uygun bakım ile melanin oluşumu azaltabilirsiniz. Yukarıda anlatıldığı gibi tirozinin canlanmasını engelleyebilirsiniz ya da tirozinin oksitlenmesini engelleyerek melanin üretimi engelleyebilirsiniz.

Düzenli olarak peeling uygulayın!
Daha önce oluşmuş ve ölü deri tabakasında bulunup cildin solgun görünmesine neden olan melaninleri ise peeling uygulayarak temizleyin. AHA ve BHA gibi kimyasal peeling ürünler daha etkili olacaktır.

Cildi nemlendirin ve dinlendirin!
Beyazlatıcı ürünler ile beraber nemlendirici ürünleri de uygulayın. Cildin yenilenme döngüsünü kontrol ederek cildin sağlıklı korunmasını sağlar.

Diğer Tüyolar


Beyazlatıcı, kırışıklık giderici gibi fonksiyonlu ürünler cildin yenilendiğinde etkisini görebilirsiniz. Hemen etkisini görmeyebilirsiniz. En az bir ay boyunca düzenli uygulamalısınız.Cildimiz adetten sonra 7 gün besin maddeleri ve nemi daha iyi emebilecek hale gelir. Bu dönemde cilt bakım ürünleri yoğun uygulayın. Daha fazla etkisini görebilirsiniz.

Bir cevap yazın
Ücretsiz Gönderim

200 ₺ Üzeri Ücretsiz Gönderim

Kolay İade

15 Gün İçinde İade Garantisi

Geri Ödeme Garantisi

Tüm Ürünler'de 7 Günlük İade Garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

Kapıda Ödeme / Havale Ödeme