Alışveriş kartı

Üyelik

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

İletişim +905377003129

KRYOLAN (SUPRACOLOR)

Merhabalar…
Bu aralar pek bir keyfim yok o yüzden yazamıyorum yazamadıkça da daha çok keyifsizleniyorum 🙁 O yüzden yazmaya başlayayım arkası gelir diyerek uzun zamandır aklımda olan bir şeyi yazmaya karar verdim.Fondoten makyajımızın en önemli parçası pürüzsüz tek ton bir cilde sürülen allık bile çok daha güzel duruyor.Benim karşılaştığım kapatıcılığı en yüksek profesyonel marka olan kryolan ın supracolor fondoteni..

Seneler önce keşfettim bu fondoteni daha sonra da başka hiç bir fondoten deneme gereği duymadım çünkü kapatıcılığı çook üst düzey dövme kapatmada bile kullanılıyor.Kryolan marka zaten tv makyajlarında kullanılan bir marka her ürünü profesyonel makyaj da kullanılıyor.Farlarını falan diğer kozmetiklerini de denedim ama her markanın iyi olduğu bir ürün grubu vardır bu markanın da fondotenleri mükemmel.Kapatıcılığı bu kadar yüksek olmasına karşın çok sürülmediği sürece ciltte kalıp gibi durmuyor doğal duruyor. Ama tabi bir bb krem kadar doğal da değil. Ben az miktar uyguluyorum ve çok makyajlı bir görüntüm olmuyor.Fondotenlerin her form da olanı var sıvı, katı,krem her şekli var.Yağlı ciltler için önerilen stick tv paint yapısı katı kuru ciltler için sürümü zor olacağı için yağlı ciltler için öneriliyor.Ama ben yağlı cildim varken bunu da denedim ama supracolor kadar kolay değil sürümü. Ama makyajda kontür yapmak için çok uygun.Bana birazda makyajda kalıp gibi bir görüntü oluyor gibi geliyor bende öyle olmuştu bir süre sonrada nazolabial bölgede ki (burun kenarından dudak kenarına inen çizgiler) çizgilere doldu.Örnek olsun diye stick şeklini de koyayım buraya.

Fotoğraf alıntıdır.Bu da öncesi-sonrası

Kesinlikle hayat kurtarıcı bir fondoten ciltteki bütün kusurları kapatıyor.Ayrıca göz altı kapatıcısı dahi gerektirmiyor.Bir çok renk seçeneği var bendeki rengi FS 38 her cilt tonuna uyumlu bir renk.

Cildi yağlı,kuru,karma her tür cilt tipinde bu fondotenin duruşunu gördüm hepsinde de güzel gözüküyordu. Sadece çok yağlı ciltler bütün gün kullanabilmesi için üzerine trasparan pudra uygulamak gerekebilir.

Ben süngerle bazende fırçayla uyguluyorum.İnanmayacaksınız ama 55 ml her gün kullanılsa dahi 3-4 yılı geçik gidiyor acayip bereketli bir ürün. 30 mllik boyu da var.Öyle ki yenisini alırken fiyatı da ambalajı da değişmiş oluyor :)Bu elimdekini de ne zaman almıştım hiç bilmiyorum baya bir oldu. O yüzden satış noktası ve fiyat bilgisi için www.bartinkozmetik.xyz adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu ürünün çakmaları da çok var dış görüntü aynı ama yapısı çok çok farklı o yüzden dikkat etmekte fayda var.

Bir cevap yazın
Ücretsiz Gönderim

200 ₺ Üzeri Ücretsiz Gönderim

Kolay İade

15 Gün İçinde İade Garantisi

Geri Ödeme Garantisi

Tüm Ürünler'de 7 Günlük İade Garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

Kapıda Ödeme / Havale Ödeme