Alışveriş kartı

Üyelik

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

İletişim +905377003129

Kozmetik Lilakutu Aralık Ayı

Lilakutu keşif kutularını duymayan yoktur herhalde. Her ayın başında belli bir gün ve saatte sınırlı sayıda kutu satışa sunuluyor, o anda pc başında olan şanslı kişiler kutuları kapıyor. İçinde ne olduğu bilinmediğinden heyecanlı bir bekleyiş sarıyor insanı:) Kutudan lilakutu.com sitesinde satışta olan ürünlerin deneme boyları bazen de orijinal boyları çıkıyor. Bize de bu ürünleri denemek kalıyor. Bu benim ilk keşif kutum, bu sabah kargom ulaştı ve hemen içindekileri instagram hesabımda paylaştım. Merak edenler için burada da paylaşmak istedim:)

Gördüğümde beni en çok sevindiren şey de kirpik kıvırıcı oldu herhalde. Evde kendiminkini aradım aradım bulamadım, bari bi tane aliyim derken burdan çıkması sürpriz oldu bana:)
Kutudan Çıkanlar
– Nyx Gloss RLG 30 Sorbet-Alix Avien oje no: 209-Lionesse Kirpik Kıvırıcı-Cyrene Bio Organic Shea Butter (hemen denedim bayıldım)- Serotis Kulak Temizleme Köpüğü- Cosmozone Ozon Terapi Yüz Yıkama Likidi- Oz10x Ozonlu Ayak Bakım Losyonu- HB Hair Block saç dökülmesine karşı şampuan

Ürünlerin detaylı açıklamaları ve fiyatları da burada

Bir de yeni yıl hediyesi olarak siteden yapılan alışverişlerde kullanılabilecek 100lila puan=10tl hediye etmişler.
Benim ilk kutum olduğundan beklenti konusunda bi fikrim yoktu ama sevdim içinden çıkanları, kullanabileceğim ürünler en azından. Sizler alabildiniz mi bakiyim kutulardan? Herkese sevgiler;)

Bir cevap yazın
Ücretsiz Gönderim

200 ₺ Üzeri Ücretsiz Gönderim

Kolay İade

15 Gün İçinde İade Garantisi

Geri Ödeme Garantisi

Tüm Ürünler'de 7 Günlük İade Garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

Kapıda Ödeme / Havale Ödeme