Alışveriş kartı

Üyelik

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

İletişim +905377003129

Karıştırma Fırçası

Karıştırma Fırçası

Herkese mutlu günler. Bugünkü konuğum, Karıştırma Fırçası uzun zamandır kullandığım ve çok memnun kaldığım Mac 217 muadili bir karıştırma fırçası. Son bir kaç aydır kafamdaki 217 alma düşüncesi bu fırçaya sahip olmamla son buldu. Tarko Artnet markasına ait bu harika fırçayı aslında pek bir şey bekleyerek almamıştım. Cosmetica’nın sitesinde indirimdeyken denk geldiğim (sanırım 4.5 tlydi) alışveriş limitimi tamamlayıp ücretiz kargodan yaralanmak için sepete attığım pek performans beklemediğim bir fırçaydı. Fakat kullandıkça vazgeçilmezlerim arasına girdi. Her makyajımda Karıştırma Fırçası elimin muhakkak gittiği bir fırça oldu.

İlk başta daha sert olan sentetik kılları yıkadıkça yumuşadı. Daha rahat kullanma olanağı sağladı. İnce yapılı ve çabuk tozutan farları dağıtma konusunda bile oldukça başarılı. 217 ye sahip değilseniz mutlaka sahip olunması gereken bir fırça olduğunu düşünüyorum. Haftada en az 2-3 kez yıkamama rağmen herhangi bir kıl dökme yada deforme olma sorunu ile karşılaşmadım. Sadece alttaki resimde gördüğünüz gibi bir kaç teli sağa sola fırladı 🙂 O da çok normal. Temizleme işlemini de beyaz sabunun ardından bebe şampuanı kullanarak yapıyorum. Kuruma süresi de 40 45 dk civarı sürüyor.

ırçanın performansını fark ettikten sonra 1 tane de yedek edindim. Alt taraftaki paketten yeni çıkmış, üstteki ise aylardır kullanılmış hali.
Bu performansa sahip 7.90 tl’lik bir fırçaya sahip olmak isterseniz (ki bence kesinlikle denemelisiniz  ^.^)  kaçırmayın derim. Benim karıştırma fırçası ihtiyacımı tam anlamıyla karşıladı. 217 alma düşüncesini kafamdan söküp attı.

Bir cevap yazın
Ücretsiz Gönderim

200 ₺ Üzeri Ücretsiz Gönderim

Kolay İade

15 Gün İçinde İade Garantisi

Geri Ödeme Garantisi

Tüm Ürünler'de 7 Günlük İade Garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

Kapıda Ödeme / Havale Ödeme