Alışveriş kartı

Üyelik

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

İletişim +905377003129

Karabaş Otu Suyu Nedir?

Karabaş Otu Suyu Nedir?

Gün geçmiyor ki aktarda yeni bir ürün keşfetmeyeyim. Bu defa da nefes darlığı, astım, Karabaş Otu Suyu Nedir? bronşit ve sigara kullanımına karşı süper rahatlatan karabaş otu suyunu keşfettim.
Doğal ürünler yapan bir firma, 1 litrelik şık şişesinde karabaş otu suyu üretmiş. Nedir bu karabaş otu? Aslında Fransız lavantası, ya da yabani lavanta olarak da bilinen, yüksek bölgelerde yetişen, arıların bal yapımı için sıklıkla bayıla bayıla nektarını depoladığı, hoş kokulu bir lavanta türü karabaş otu. Ülkemizde Ege ve Akdeniz bölgelerinde fırsatını bulduğu boş arazilerde ve dağlarda bitiveren bu müthiş doğa ürünü çiçekli bitki, hafif okaliptüs esansı barındıran ve buram buram lavanta kokan bir şifa deposu.

Karabaş Otu Suyu Nedir?

Özellikle astım, bronşit, kronik ve alerjik solunum yolu şikayetlerinde ve sigara kullanımı başta olmak üzere hava kuruluğu ve soğuk algınlığı gibi mevsimsel ortam koşullarının yarattığı nefes darlıklarında çok etkili bir bitkisel ilaç.

Kısa süre önce akciğer ca neticesinde yitirdiğimiz canım kayınpederime şifa arayışları içerisindeyken keşfettik bu ürünü. Teşhisi son evredeyken konduğundan, ona sadece rahatlama sağlayabildi, ancak bizlere ve ailenin geri kalan fertlerine halen deva olmaya devam ediyor.
Şişe üzerindeki tarifi aynen şöyle,


1/2 çay bardağı kadar karabaş otu suyunu bir su bardağına alıp, üzerini içme suyu ile tamamlayarak günde 1 kez içiyorsunuz. Ben ve görümcem, ilk olarak şişeyi okumadan koca birer yudumu sulandırmadan fondip yaptık, size tavsiye etmiyorum, zira gözlerimiz yuvalarından fırladı ve nefesimiz o denli açıldı ki, kapatması saatler sürdü 🙂 Her aldığımız nefeste sanki bedenimizin tüm atomlarına kadar oksijen çekip yanıyormuşcasına değişik hisler yaşatan bu tecrübeden sonra, bir daha hiçbir ürünü talimatını okumadan kullanmayacağımıza ant içtik 🙂
Netice itibari ile, faydasını her geçen gün bir kat daha fazla gördüm bu ürünün. İlk kez bu kışı rahat atlatıyorum, çünkü kronik bronşitim var ve kış ayları özellikle akşam yatağa yattığımda yaşadığım daralmalar nedeni ile bana kabus oluyordu. Sizlere de şiddetle tavsiye ederim.
Karabaş otu suyu kullanarak hazırladığım burun açıcı sprey tarifimi de BURADAN okuyabilirsiniz.
Doğadan evinize şifa olsun. Şimdiden hepinize geçmiş olsun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Gönderim

200 ₺ Üzeri Ücretsiz Gönderim

Kolay İade

15 Gün İçinde İade Garantisi

Geri Ödeme Garantisi

Tüm Ürünler'de 7 Günlük İade Garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

Kapıda Ödeme / Havale Ödeme