Alışveriş kartı

Üyelik

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

İletişim +905377003129

Kaliteli Kozmetik Ürünler

Hediye çekilişlerini çok seviyorum ve mümkün olduğu kadar da katılmaya çalışıyorum tabi çok fazla şartları yoksa. Bu çekilişin de şartları zaten otomatik olarak yerine getirilmişti, zaten bartınkozmetik.xyz’a üyeyim  ve hediye de Clinique’den güzel bir set olunca hiç dayanamadım ve hemen katıldım. Perşembe günü açıklanan sonuçlara  göre de kazananlardan biri ben olmuşum. Kargonun bugün gelmesini bekliyordum ama evoria beni yanıltarak cumartesi gününe yetiştirmiş kargoyu, çok mutlu oldum.Şimdi neler geldiğini de görelim.

Çok güzel gümüş rengi bir makyaj çantasının içinden (çantayı da çekmiştim ama nedense bulamadım) sol üst resimdeki ciciler çıktı. Vücut peelingini hemen kullandım, biraz kokusu tuhaf ama güzel temizliyor. Yüz yıkama sabununu henüz kullanmadım. Dramatically Different Nemlendiriciyi ise bilmeyen yoktur sanırım, çok hafif, yağlı ciltlere uygun bir nemlendirici.

Çok güzel bir nude ruj, ismi de blushing nude. Zevkle kullanmaya başladım bile, çok güzel nemlendiren bir ruj. Yılbaşı ruhuna uygun kırmızı bir çanta içinde minik boy bir pudra çıktı, rengi tam bana uygun. Minik kabuki fırçamla beraber çantama attım bile.

Repairwear Lift Night gece kremi, henüz buna da başlamadım ama hafif yapıda, yağlanma yapmayacak bir kreme benziyor. Ve meşhur High Impact Macara’nın çanta boyu, çanta boyu ürünlere bayılırım zaten. hem denemek için yeterlidir hem de insanı sıkmadan çabuk biterler. Bu mascara da çantamda yerini aldı. İyi oldu Dior çanta boyu mascaram da bitmek üzereydi.
Daha hep birlikte nice hediye etkinliklerine diyorum. Kargomu bu kadar çabuk yolladığı için evoria.com’ a ayrıca teşekkür ediyorum.Bu arada izlemede kalın, bu sene benim de pek çok hediye etkinliğim olacak, şimdiden planlamaya başladım bile.

Bir cevap yazın
Ücretsiz Gönderim

200 ₺ Üzeri Ücretsiz Gönderim

Kolay İade

15 Gün İçinde İade Garantisi

Geri Ödeme Garantisi

Tüm Ürünler'de 7 Günlük İade Garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

Kapıda Ödeme / Havale Ödeme