Alışveriş kartı

Üyelik

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

İletişim +905377003129

Günün Ojesi

Tünaydın. Bugün twiterdan takip edenler biliyor iş yerinde taşınmamızdan kaynaklı problemler yaşanıyor. Kaloriferlerimiz yanmıyor ve bir süre daha yanmayacak sanırım. Elektrik bağlantılarımız bir gelip bir gidiyor, ve en önemlisi de network bağlantılarımız henüz yapılmadı. Bu nedenle öğleden önce eve kaçtım. Ama malum eve gelince de işler bitmek bilmiyor, ancak bilgisayarın başına yazı yazmak üzere geçiyorum.Bugünün güzel ojesi uzun aramalardan sonra nihayet Watsons’lara teşrif etmiş bulunan Rimmel London Metal Rush serisi ojelerden 80 numara Purple Reign. Ojenin adına ayrıca bayıldım, zaten İngiltere günlerimden beri kraliyet ile ilgili konuları da merakla takip ederim. O nedenle bu oje ayrıca hoşuma gitti.

Rimmel London kadar kolay sürülen, neredeyse tek katta kapatan oje gerçekten de az bulunuyor. Bu arada oje serisinin ismi Metal Rush olmakla birlikte, ojeler kesinlikle duochromo’lar. Bu bakımdan FlorMarın DuoChorome serisi ve China Glaze’in Bohemian serisine ait ojeleri ile renk benzerlikleri var. Ama sürümleri ve kalıcılığı kesinlikle FlorMar’dan daha iyi. Bütün renk seçeneklerini göremedim henüz ama rastladıkça serinin diğer renklerini de almaya çalışacağım.

Bu renk de beğendiğim ve ileride sürebileceğim renklerin arasına eklendi. Renk sarımtırak olmakla birlikte içinde yeşil yansımalar da olduğu için gözüme kötü gelmedi. Tamamen sarı yansımalı olsaydı bu kadar beğenmezdim sanıyorum.Bu arada China Glaze demişken, yarın İstanbul Anadolu Yakası Bostancı  Efe Kozmetik’de Tanaçan Kozmetik China Glaze oje sürüm günü gerçekleştirecek ve ben de kesin saati belli olmamakla birlikte orada olacağım. Gelmek isteyen herkesi bekliyoruz.

Bir cevap yazın
Ücretsiz Gönderim

200 ₺ Üzeri Ücretsiz Gönderim

Kolay İade

15 Gün İçinde İade Garantisi

Geri Ödeme Garantisi

Tüm Ürünler'de 7 Günlük İade Garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

Kapıda Ödeme / Havale Ödeme