Alışveriş kartı

Üyelik

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

İletişim +905377003129

Göz Makyaj Bazı

Bugün size göz makyajı çok fazla yapmadığım dönemlerde gereksiz gördüğüm, ama gölgeli makyajlar yapmaya başladığımda ise gerçekten lazımmış dediğim ürünlerden biri olan göz makyaj bazımdan bahsedeceğim.

Çok fazla bir ürün denemediğimi belirterek başlayayım anlatmaya. Bu ürün denediğim 2. ya da 3. göz makyaj bazı. En sevdiğim de bu oldu. Flormar Eye Perfection bazların bir kaç rengi var.Bendeki campaing rengi. Sedefli pudra rengi diye tanımlasam hata yapmış olmam. Oldukça yoğun yapılı bir ürün. Ama kullanmadan önce ambalajı çalkalayıp akışkan kısmı jel kısımla karıştırmak gerekiyor.

Yapısı yumuşacık ve kadifemsi. Göz kapağına kolayca dağılıyor ve göz kapağının rengini nötrlüyor. Kuruduktan ve göz kapağına yerleştikten sonra üzerine sürülen far alttaki bazı süpürüp kaldırmıyor.Farın rengini güçlendirdiği gibi kalıcılığını da oldukça artırıyor.Yağlı göz kapaklarımda çizgilere dolan far miktarını oldukça minimal düzeye indirdiğini söyleyebilirim. 

İçindeki ışıltılar göz kapağına çok güzel yansıyor. Farların doğallığını bozmadığı gibi hafif sedefli bir sonuç ortaya çıkıyor ki, ben bu sonuçtan oldukça memnunum.

Bir cevap yazın
Ücretsiz Gönderim

200 ₺ Üzeri Ücretsiz Gönderim

Kolay İade

15 Gün İçinde İade Garantisi

Geri Ödeme Garantisi

Tüm Ürünler'de 7 Günlük İade Garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

Kapıda Ödeme / Havale Ödeme