Alışveriş kartı

Üyelik

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

İletişim +905377003129

Essence Lash Base Mascara

Merhaba güzellikler,Uzun zamandır boşladığım bloguma geri dönerken hangi yazıyla dönsem diye hiç düşünmedim bu sefer :)İnstagram hesabımda paylaştığımda bir çok soru alan essence maskara bazını instagram da yazmaya kalksam işin içinden çıkamayacağımı anladım ve hemen bloguma döndüm, özlemişim buraları :)Ben daha önce hep çok isteyip de alamamıştım kendime bir maskara bazı çünkü bulamıştım. Önceden bu kadar yaygın ve gerekli bir makyaj malzemesi değildi ama bu aralar bayağı popüler oldu ve bir çok marka piyasaya sürdü bu ürünü.İlk baş flormar baz çok popüler oldu almayan, stoklamayan blogger kalmadı sanırım. Ama ben bir türlü bulamadım onu.Sonra aniden gratis de essence standında karşıma çıktı bu baz ve hiç düşünmeden aldım.Daha sonra ilk kez denedim ve etkisine inanmadım kirpiklerim bembeyaz ve upuzun oldu. 

Fırça yapısı da ince olduğu için sürümü çok kolay kirpik diplerine kadar ulaşabiliyor.Flormar bazın fotoğraflarında gördüğüm kadarıyla onun fırçası daha tombul ve bence bu o baz için bir dezavantaj.

Bazı sürdükten sonra siyah rimele geçmeden arada 2-3 dk beklemek gerekiyor baz kurusun diye.

Sonra siyah rimeli sürüyoruz. Bence işin püf noktası burada çünkü kirpikleri en küçük noktasına kadar bembeyaz yaptıktan sonra o beyazlıkları siyah rimelle gel de kapat :)Kat kat rimel geçmek gerekiyor yani ben altına baz sürdüm nasılsa tek kat siyah rimel sürüp çıkayım gibi bir kolaylık beklemeyin.Haliyle kirpikler bu kat kat rimellerden sonra uzun, gür, volumlu ve kıvrık oluyor.Uğraştığınıza değiyor ama o an kısıtlı bir zamanda makyaj yapıyorsanız bu baz kısmını ister istemez es geçiyoruz..Ben daha sonra gittim bir tane daha aldım bidaha bulamam diye :)Fiyatı 9-10 TL civarında

Denemek için bile alınabilir Özetle ben aldığıma pişman olmadım 🙂
İnşallah keyifle okuduğunuz faydalı bir yazı olmuştur.

Bir cevap yazın
Ücretsiz Gönderim

200 ₺ Üzeri Ücretsiz Gönderim

Kolay İade

15 Gün İçinde İade Garantisi

Geri Ödeme Garantisi

Tüm Ürünler'de 7 Günlük İade Garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

Kapıda Ödeme / Havale Ödeme