Alışveriş kartı

Üyelik

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

İletişim +905377003129

Dior Ve 212 Vip Maskara İkisi Bi Arada

Dior Fondöten: cildi aydınlatmayı vaad eden yeni bir fondöten. Sarmal şeklindeki kısmında ışığı yansıtmayı sağlayan inci pigmentleri içeriyor. Bu fondötenin iddiası kapatıcılıktan çok cildin sağlıklı ve aydınlık görünmesini sağlamak. En güzel özelliği içerdiği B ve E vitaminleri ile cilde bakım yapması.

Bir süredir denediğim bu fondöten ile ilgili düşüncelerim kapatıcılığının ortaya yakın olduğu, cildi hem mat hem aydınlık gösterdiği (ki bu özellikleri bir arada bulmak oldukça zordur). Cildinizde kapatılması gereken çok fazla kusur yoksa ve aydınlık bir görünüm arıyorsanız tam size göre bir fondöten olabilir. Aslında fondötenden çok aydınlatıcı bir baz görevi görüyor diyebilirim. Bendeki “50 Natural” rengi, adından da anlaşılacağı gibi doğal bir ton.

Dior Ve 212 Vip Maskara İkisi Bi Arada

212 Vip Maskara: Maskarada kıl fırça mı yoksa plastik fırça mı sevenlerdensiniz? Ben önceden sadece kıl fırçalı maskaraları severdim fakat son zamanlarda ince plastk fırçalı maskaraların da performansının oldukça başarılı olduğunu keşfettim. 212 Vip Maskara incecik fırçalı maskarası da şaşırtıcı maskaralardan biri..

Yeni  maskaralarda genelde karşılaştığımız özelliklerden biri olan ilk kez kullanıldığında yoğunluğundan dolayı kirpikleri birbirine yapıştırma problemi ile karşılaştım fakat bir süre sonra normale döneceğinden eminim. 212 Vip Maskara kirpikleri tek tek ayırıp hacim veriyor. Günlük kullanım için oldukça ideal bir maskara. Fakat gün sonundan hafif bir dökülme problemi yaşattığını belirtmem gerekiyor. 

Bir cevap yazın
Ücretsiz Gönderim

200 ₺ Üzeri Ücretsiz Gönderim

Kolay İade

15 Gün İçinde İade Garantisi

Geri Ödeme Garantisi

Tüm Ürünler'de 7 Günlük İade Garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

Kapıda Ödeme / Havale Ödeme